Iron Aesthetics Crossfit

Skladem • Více variant89 Kč95 % • 1 596 recenzíDalší informace

• Koupeno jako dárek a muž je spokojený

• Koupeno pro syna a je moc spokojený
  • , zakoupeno v Iron Aesthetics

Tato značka mě velmi zaujala a jsem sní spokojen.... nemohu si vynachvalit spolupraci.
    Ano je velmi pohodlný.
    Ano proto, že jsem si našel svou značku která mi vyhovuje.
    Proč ne protože proč ne

Černé fitness rukavice Crossfit jsou otevřené rukavice a jsou navrženy tak, aby odvětrávaly ruce (proti pocení), což umožňuje proudění vzduchu do oblastí, které by normální rukavice zakrývaly. Pohodlná polstrovaná a protiskluzová oblast dlaně zabraňuje tvorbě puchýřů a mozolů během náročných tréninků. Rukavice jsou doplněny o neoprenovou omotávku, která společně se suchým zipem zajišťuje perfektní stabilitu a pevnost zápěstí při cvičení. Rukavice Crossfit jsou velmi lehké rukavice s plnou ochranou dlaně a podporou zápěstí.

• Koupeno jako dárek a muž je spokojený

• Koupeno pro syna a je moc spokojený

Ano je velmi pohodlný.
    Ano proto, že jsem si našel svou značku která mi vyhovuje.
    Proč ne protože proč ne